Trwałość i solidność pozwalają przez lata cieszyć się zakupionym produktem. Piękno i elegancja natomiast czynią przestrzeń wokół nas przyjemnym i miłym dla oka miejscem.

BRUKARNIA "O kostce wiemy wszystko..." stanowi hasło przewodnie naszej firmy, które spełnia się w oferowanych wyrobach. To również polityka firmy zorientowana na potrzeby i zadowolenie klientów. Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną internetową.
Wyrażam nadzieję, iż będzie ona pomagać w wyborze produktów, które spełnią Państwa oczekiwania.

10 Powodów dla których warto wybrać kompleksową usługę brukarską

- Bo u nas jest najkrótszy okres oczekiwania na usługę - nawet w środku sezonu
- Bo podczas wizji lokalnej u klienta nasz przedstawiciel doradzi co do wyboru rodzaju kostki i kolorystki ,a także udzieli wszelkich odpowiedzi na pytania dotyczące zagospodarowania powierzchni na posesji.
- Bo po wizycie lokalnej naszego przedstawiciela klient otrzymuje bardzo czytelny i przejrzysty kosztorys planowanego zakresy prac.
- Bo klient płaci tylko za ułożone metry (sami dokonujemy pomiarów i klient kupuje tylko tyle materiału ile rzeczywiście potrzebuje, ewentualne nadwyżki zabieramy).
- Bo nie tylko brukujemy ale także niwelujemy teren, dowozimy ziemie i ozdobne kruszywa, montujemy drenaże itd. Bo współpracujemy z najlepszymi producentami kostek brukowych dzięki czemu mamy największy wybór dobrych jakościowo kostek brukowych.
- Bo sprzątamy po sobie plac budowy.
- Bo pracują u nas brukarze z kilkunastoletnim doświadczeniem.
-Bo przy kompleksowej usłudze transport materiału z fabryki na plac budowy jest zawsze gratis.

Bo klient nie musi się martwić czy starczy na budowie piachu, cementu lub kostki brukowej.
-Bo klienci ze stolicy mają do nas blisko.